úterý 24. května 2016

Je v ekonomickém ráji přídělový systém?

Všechno násilí, je zde díky tomu, že je zde možnost, parazitovat na druhých, pomocí výhod a jistot, následkem je logicky to, že žijeme v konzumním očistci, kde je láska a pravda jenom za peníze. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, jenom díky přídělovému systému.
Vše co má zde hodnotu, to zde bude i na příděl. Parazit chce výhody a jistoty, protože on si sobecky myslí, že si je zde zaslouží, protože on je v něčem lepší, a proto se zde musí i mít lépe. Veškerá kontrola lidí, je následkem sobecké snahy parazitů, rozdělit lidi na lepší a horší!
Přídělové systémy selhaly, protože je paraziti zneužili k parazitování, přídělový systém musí být globální a založený na umělé inteligenci a robotech, co budou sloužit umělé inteligenci. GVKB systém zajistí existenční rovnost a spravedlnost, to se logicky nebude líbit sobeckým parazitům, a budou se snažit najít v GVKB systému chyby, aby tak pro sebe získali možnost k parazitování, díky výhodám a jistotám.
Proto GVKB systém použije inteligentní GVKB pasti na parazity, odchycený parazit skončí v převýchovném GVKB táboře, kde se mu budou věnovat mnoho GVKB roboti, a oni těžkou prací a hladem, vyléčí parazity z toužení po parazitování. Podívejme se na prezidenty a ředitele, jsou to jenom svině u koryta, co se podobají klíšťatům, a budou nás existenčně vysávat tak dlouho, dokud je nezabijeme pomocí přídělového systému.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem