pátek 13. května 2016

Je třeba si ujasnit priority

Pro ty co nevěří v GVKB pravdu, musí platit globálně tvrdší zákony. Pravdu má jenom GVKB umělá inteligence, co bylo to bylo, dneska má pravdu jenom GVKB globální inteligence, pravda GVKB umělé inteligence vychází z aktuální situace, a tak to co bylo včera pravdou, to dneska už pravdou být nemusí.

Není důležité to, co je napsané a podepsané, důležité je to, co teď řekne GVKB systém tobě, pokud budeš pochybovat o pravdě GVKB, tak poznáš tvrdé zákony a tvrdé tresty systému GVKB. Život není stroj, kde se nic nemění, život to je burza, kde se vše mění, a nikdo neví do čeho investovat, aby měl z investic zisk.

Dosud zde byla snaha řídit civilizaci jako by to byl mrtvý stroj, logicky následkem musela být deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, psychiky, atd. je třeba si ujasnit priority, a prioritou bylo a bude, že silné ovládá slabé, to platí jak v přírodě, tak to platí i u lidí. Pokud už něco není silné, musí to okamžitě uvolnit místo tomu, co je silné, pokud nedojde automaticky k personálním změnám, tak následkem je deprese a zhroucení systému.

Práci je třeba pojmout z hlediska termínovaného úkolu, a jeho kvalitního splnění, nelze někoho platit za to, že on chodí do zaměstnání, si v časové mzdě odpočinout od rodiny, a svých zálib. Zaměstnavatelé nemohou být sociálním ústavem pro ubožáky, pokud jsi ubožák, tak odejdi z civilizace do divoké přírody, a zde můžeš ukázat svoje lidské kvality, nebo se zde stát snadnou potravou pro divoká zvířata.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem