úterý 24. května 2016

Je správné milovat příživníky?

Sluníčková konzumní demokracie z nás dělá idioty, a tvrdí nám, že máme milovat příživníky, co se sobecky přiživují na práci těch, co zde profesionální prací vytvářejí ekonomické hodnoty. Kdo je a kdo není zde příživník? Vše je v evolučním pohybu, a tak ten kdo je dneska příživníkem, nemusí už zítra být příživníkem, a ten kdo není dneska příživníkem, může být zítra příživníkem.
Takový je zde konzumní život, nejsme svaté sochy, co se nijak nemění po mnoho století! Neházejme cizí lidi do jednoho pytle s nápisem příživník, každý člověk je originál, který se neustále mění podle situace, je třeba jít do hloubky tohoto problému, abychom našli v konzumním systému veliké chyby a ty optimálně odstranili.
Největší chybou je zde přelidnění, jakmile dojde k přelidnění tak následkem je vznik příživnictví! Představme si globální zavedení kontroly porodnosti, pokud by se narodilo dítě, které by GVKB kontrola porodnosti neschválila, tak by se to dítě v porodnici utopilo, a bylo by doporučeno ženě, aby se nechala sterilizovat. Umělá globální GVKB inteligence by každý měsíc stanovila, kolik může být na nějakém národním teritoriu geneticky kvalitních lidí, aby zde nemohlo dojít k přelidnění a degeneraci, a tím i ke vzniku příživnictví.
Třeba v naší České republice by místo 11000000 lidí zde bylo už jenom 110000 lidí, lidi by logicky opustili města, a žili by jenom na malých vesnicích. Co by si každý prací těžce vyprodukoval, to by si i se svojí rodinou zkonzumoval, nepotřebovali bychom už politiky a byrokraty, nebyli by zde ani daně a regulace, a jiné chybné systémové ubohosti.
Představte si tento GVKB svět bez přelidnění, všude by byla čistá divoká příroda, ve které by bylo mnoho divokých zvířat, co by eliminovali bez problémů lidské zdegenerované příživníky, takto by konečně zvítězila globálně láska a pravda nad nenávistí a lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem