neděle 22. května 2016

Je orgasmus psychická iluze?

Pokud půjdeme do hloubky našich iluzí tak zjistíme, že nejsme pány ve svém domě, jsme zde jenom diváky, co sledují herce na jevišti a pokud se nám představení líbí tak máme orgasmus a když se nám představení nelíbí tak máme deprese.
Naše psychika je o tom, jak se na vše v nás a okolo nás díváme, můžeme vše pozorovat; z nadhledu, z podhledu, zblízka, zdálky, dlouho, krátce, ve snu, ve filmu, atd. některé pozorování nám přinese orgasmus, a jiné pozorování nám přinese deprese, stačí tedy většinou jenom změnit optimálně naše pozorování.
Mnozí když mě čtou tak si v duchu říkají, vždyť GVKB mě říká jenom to, co já už dávno přeci vím, jenom to nedokážu popsat tak přirozeně jednoduše jako on, to je pravda že říkám to, co všichni víte, ale já to umím popsat přirozeně a jednoduše, proč je pro tebe problémem popsat přirozeně a jednoduše to co dávno víš?
Příčinou je nepořádek ve tvojí hlavě, byt máš uklizený a všude je v bytě čisto a vše zde voní, protože jsi herec, v hlavě ale máš nepořádek, protože do tvojí hlavy ti nikdo už nevidí, a proč by se tam mělo tedy každý den uklízet? Pokud si v hlavě uklidíš, tak budeš moci hovořit tak, že tvoji posluchači budou mít z tebe radost, a ty potom z toho budeš mít psychický orgasmus.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem