Prohledat tento blog

pondělí 23. května 2016

Je konzumní ideologie na hovno?

Vše je zde evolučním experimentem, naše konzumní civilizace to je obrazně operační systém Windows, který se neustále opravuje a záplatuje, naděje na dokonalý Windows, to je jenom naivní utopie od těch co věří na svaté zázraky.
Vše je u každé konzumní ideologie končící na ..ismus (feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, nacismus, centralismus, byrokratismus, digitalismus, hinduismus, džinismus, buddhismus, šintoismus, nacismus, islamismus), jenom o svatých prioritách!
Ideologie vytváří elita proto, aby mohla snadno parazitovat na pracujících ubožácích pomocí dezinformací, pravdu najdete jenom v přírodě, zde je vše založeno na krutém boji o holou existenci, a v tomto existenčním boji nikdo nemá jistoty a výhody.
Často zde jsou konflikty o to jaká konzumní ideologie je správná a nejlepší, odpověď je jednoduchá, nejlepší je všechny konzumní ideologie spláchnout do hajzlu, protože je každá konzumní ideologie na hovno, a lidi z ní mají jenom hovno.
Všechny ideologie to jsou sny, které v realitě už nefungují, toužíme po tom se mít sobecky dobře, a tak vytváříme nové ideologie, ve kterých jsou bez práce dobré koláče! Dobře se lze mít jenom po smrti těla, živé tělo je vězením pro duši, zlatá ideologická klec je pořád jenom vězením, ve kterém duše trpí nedostatkem lásky a pravdy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji