čtvrtek 26. května 2016

Je každý vysokoškolák zde na hovno?

Z díla je spatřen tvůrce, v současnosti naši civilizaci ovládají vysokoškoláci a tak to zde všude stojí za hovno, je třeba zrušit vysoké školy a zrušit i vysokoškolské tituly. Zavedení vysokých škol bylo velikou chybou, bohatě stačí to, že lidi budou mít vyučení nebo maturitu.
Co bylo, to bylo, je třeba jít dále a restartovat naše priority, přichází nová doba ve které je internet a televize, tím se i mění lidská kultura. V současnosti je vše o tom mít nadhled nad realitou, ve které existujeme, z nadhledu vypadá konzumní civilizace jinak než z podhledu.
Vysoké vzdělání, je veliká psychická zátěž, která vysokoškolákům už neumožňuje se podívat z nadhledu na svět, ve kterém žijí, a tak vysokoškoláci mnoho chybují, a následkem je zde dluhová globální deprese. Je třeba začít s odstraňováním složitosti v nás a okolo nás, za složitostí zde stojí uzavřená společnost, podívejme se do přírody a spatříme otevřenou společnost, ve které se nesetkáte s depresemi.
Díky vysokoškolákům se z lidí stali neandrtálci, co jsou plní nenávisti a lží, je třeba díky otevřené společnosti zajistit to, že láska a pravda, zvítězí globálně nad nenávistí a lží. V otevřené společnosti už nejsou potřebné svaté symboly které z lidí dělají hlupáky, Islám je klasickou ukázkou uzavřené kultury která z lidí udělala hlupáky, a dneska nevíme v EU co máme zde s těmito hlupáky dělat?
Podívejme se na zákony a regulace, které z nás dělají hlupáky a chudáky, z díla je spatřen tvůrce a tvůrcem zákonů a regulací jsou jenom vysokoškoláci, je třeba pochopit to, že vysokoškoláci jsou v EU na hovno, a že je zde proto evolučně, spláchneme na věčné časy do sraček.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem