úterý 24. května 2016

Je Ježíš Kristus pohádkou pro idioty?

Statisticky největší celebritou je zde Ježíš Kristus, proč se stal tak populární? Popularitu si Ježíš Kristus získal tím, že byl nahý ukřižován jako jinověrec, v rozsudku bylo to, že se rouhal a vyhlašoval se za mesiáše, který je králem Židů. Lidi mají rádi hrdinské charakterní mučedníky, protože jsou zbabělí a nemají charakter.
Ve skutečnosti je ale Ježíš Kristus jenom literární postava, která hrála na divadle v Římě roli mesiáše, žádný skutečný Ježíš Kristus nikdy nikde nežil! Pokud tedy je Ježíš Kristus jenom pohádkovou postavou, která v pohádce pro dospělé dělá kouzla a zázraky, proč dospělí hloupě věří tomu, že Ježíš Kristus byl člověk, který se narodil díky sexu?
Často opakovaná lež, se může stát pravdou díky tomu, že se pravidelně opakuje, moderně zde jde o přeprogramování mozku, kdo je zde tím pachatelem, který se snaží lidem přeprogramovat mozky, a udělat z lidí věřící idioty? Tím pachatelem je mocná elita, která potřebuje věřící hlupáky, co budou elitě platit veliké daně, a nebudou se nijak bouřit.
Po smrti se do ráje dostane jenom ten kdo si od GVKB koupí odpustky, rok v ráji stojí jenom 1 Kč, ceny jsou tedy lidové a každý si může dopřát pobyt v ráji, ten kdo si od GVKB nekoupil odpustky, svých hříchů, ten skončí logicky v GVKB očistci, na 10 000 000 let a zde bude trpět hlady a těžkou prací, jako galejník.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem