pondělí 16. května 2016

Jde zde o to mít zde vše pod kontrolou

Víte, za co státy utrácejí peníze? Prioritním státním tajemství je utrácení státních peněz, z utrácení státních peněz poznáme to, jak stát objektivně funguje. Proč státy chybně utrácejí peníze, a tak způsobili globální ekonomickou krizi? Stát není soukromá firma, pokud bude soukromá firma chybně utrácet peníze, tak jistě brzo zkrachuje, stát nezkrachuje, ale začne se zadlužovat, anebo se pokusí udělat měnovou reformu, či velikou inflaci.
Většina států má nesplatitelné dluhy, a tyto dluhy jim narůstají, pokud dojde k oživení ekonomiky, tak stát nemá snahu začít likvidovat dluhy, ale začne více utrácet, někde je logicky chyba, a tu chybu je třeba nalézt a opravit. Tou chybou je byrokratický monopol, byrokratické monopoly mají snahu parazitovat na systému, až nakonec se celý systém zhroutí.
Konkurence je základem pro to, aby se neplýtvalo hodnotami, problém uprchlíků z Afriky je způsoben tím, že je EU řízena monopolními státy, pokud by zde byli všechny státy, řízeny konkurenčně, tak by zde nebyl s uprchlíky z Afriky problém, v konkurenčním systému, by policie v EU pochytala uprchlíky a přemístila je do koncentračních táborů, kde by byli plynové komory.
Nejde zde o rasismus a genocidu, jde zde o to mít zde vše pod kontrolou, je to obrazně jako zabezpečení počítače, před nebezpečím z internetu, jde o to, aby v EU zvítězila láska a pravda, nad nenávistí a lží, uprchlíci z Afriky co věří na Islám, představují jednoznačně jenom nenávist a lež. Multikulturní civilizace je utopie, která nikde na světě ekonomicky nefunguje, nemůže vedle sebe v míru žít to, co si kulturně konkuruje!
Afrika a ostatní zaostalé kontinenty jednoznačně potřebují restartovat kulturně na Křesťanství, pošleme do světa GVKB vojenské roboty s úkolem zavést zde všude čisté Křesťanství, a postavit všude veliké moderní kostely, na místech kde stáli mešity, nebo jiné hříšné chrámy. GVKB roboti, budou dávat lidem na krk Křesťanské šokové obojky, a ten kdo se nebude pořád modlit otčenáš, ten bude dostávat elektrické šoky.
Zavede se všude výuka Křesťanství a pro všechny lidi, ten kdo nepřijde každý den na tříhodinovou výuku, ten bude napíchnut GVKB roboty na kůl jako jinověrec. Ano, bude lépe, díky tomu že Islám a jiné ubohé svaté náboženství globálně nahradí za Křesťanství, pokud se u někoho na světě nalezne hříšný Korán, nebo jiná svatá kniha která není Křesťanská, tak on bude se svojí hříšnou rodinou napíchnut na kůl. Takto se hříšný svět, připraví kulturně na globální přijetí GVKB víry, která navazuje v mnohém na klasické Křesťanství.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem