neděle 29. května 2016

Jak vznikla Islámská sekta

Islám je ideologický virus, a on funguje jenom tam, kde je kastovně uzavřená kultura, jakmile je někde kastovně otevřená kultura, tak tam Islám už nefunguje. V kastovně otevřené kultuře může člověk zbohatnout díky svojí poctivé práci, v kastovně uzavřené kultuře nemůže člověk zbohatnout díky svojí poctivé práci.
Viry napadají to co je zdegenerované, proto v zimě mnoho lidí onemocní na virové nemoci, na Sibiři nemůže člověk zdegenerovat, protože zde jsou kruté životní podmínky, které nemilosrdně eliminují slabé jedince, čím krutější jsou podmínky k životu, tím menší je zde možnost toho, že se zde setkáte s genetickými nebo ideologickými viry, v moderní době lze dobře studovat viry u počítačů a internetu, obzvláště centrální počítače a banky, se zajímají o dokonalé zabezpečení před viry a chybami.
Jak vlastně vznik Islám který způsobuje naší civilizaci tolik problémů? Příčinou byla veliká psychiatrická nemocnice, ve které byli izolování psychicky nemocní lidé z Afriky, tato nemocnice byla daleko od vyspělé Africké civilizace v poušti, zde byla tak veliká koncentrace psychicky nemocných lidí dlouhou dobu, že to vedlo k sepsání svatého Koránu, pro psychicky nemocné jedince.
Bohužel jednou došlo k velikému vzbouření, psychicky nemocných lidí, a tak psychicky nemocní lidé unikli z této nemocnice v poušti do Afriky, psychicky nemocné vzbouřence tehdy vedl psychicky nemocný Mohamed a tak jim říkáme Mohamedáni, a jelikož mají jinou víru, než máme my, tak je jako jinověrce, napichujeme občas na kůly, protože nemáme čas a náladu jim vysvětlovat že jsou psychicky nemocní, a že jejich nemoc nelze už léčit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem