pondělí 30. května 2016

Hospodin to je OMSD

Proč hříšní kokoti, co vědí o náboženství veliké hovno, a myslí si to, že Bůh je; Otec, Syn, Duch svatý, vždyť to je kokotina, Bůh to je logicky; Otec, Matka, Syn, Dcera, (OMSD). Vše je duální, a tak zde jsou dvě duality, a tím je popsán správně Bůh, když jsem pátral po tom, jaký druh hříšných kokotů naplnil svaté písmo kokotskými kecy o ničem.
Tak jsem zjistil, že vždy šlo o kokoty s vysokým svatým vzděláním, kdy jim vysoké svaté vzdělání, přeprogramovalo mozek, na mozek dokonalého svatého kokota. Zajisté jste slyšeli o JHVH, které prý znamená, Bůh je jaký a je, a bude, jaký bude. Jak může nějaký svatý kokot, překládat zkratku které nerozumí?
Správný překlad je Otec, Matka, Syn, Dcera, (OMSD)! Podobné je to s Romy, zde taky se používá špatný překlad, a správný překlad jejich Romského jména je Ubožáci z Indie. Dneska zažíváme problém s ubožáky, co věří na Islám a před tisíci lety zde byl podobný problém s ubožáky z Indie, co věřili na Hinduismus, a zbaběle utekli z Indie před lidmi, co věřili na Islám.
Logicky současní ekonomičtí přistěhovalci co se často utopí ve Středozemním moři (včera to bylo asi 400 ubožáků), protože neumí plavat a nekoupí si ani plovací vesty, jsou ubožáci z kultur, co věří na Islám, a brzo s nimi budeme mít stejné problémy, jako máme s Romy, kdy Romové na nás už tisíc let parazitují, a pokud utečou do Kanady, tak nám Kanada Romy rychle vrátí, že ona o takové zdegenerované ubožáky nestojí, ať si je zde necháme v našem kocourkově.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem