pondělí 16. května 2016

GVKB ví jak být lepší než konkurence

Všiml jsem si toho, že svět je plný bláznů a normální je zde už jenom GVKB, každý je dneska letadlem, a jenom GVKB letištěm, pro všechna bláznivá letadla. Když nějaký blázen přistane na mojí GVKB stránce, tak si dá rád stránku do záložek, a neodváží se zde cokoli komentovat, protože komentovat zde mohou jenom ti, co si koupili pobyt v posmrtném GVKB ráji, na milion let.
Mnozí blázni namítnou, že nevěří na to, že po smrti je peklo a ráj, a že věří jenom na to, co si mohou ověřit z více zdrojů. Pokud tedy jste profesionálními skeptiky, tak proč platíte státu daně a poplatky, ověřili jste si co se s vašimi těžce vydělanými penězi děje?
Mnozí namítají, že stát je zde potřebný a že bez státu by zde byla anarchie, to je lež, podívejte se na delfíny, je u delfínů anarchie a platí delfíni daně? Stát je zločinecká mafiánská organizace, kterou ovládají mafiáni, co se díky státu zde mají velmi dobře, státy se rozdělují na ligy, tak jako je tomu ve sportu.
V první lize jsou mafiánské státy, kde má pracující člověk pro stát velikou hodnotu, a v poslední páté lize jsou státy, ve kterých pracující člověk nemá žádnou hodnotu. Pro snadnější pochopení použiji měsíční hrubý příjem u řidiče velikého nákladního automobilu v Kč.
1. 100 000 Kč 2. 80 000 Kč 3. 60 000 Kč 4. 40 000 Kč 5. 20 000 Kč. Jak je možné to, že za stejnou práci, jsou na světě tak různé platy? Bohatý stát umožňuje lidem to, že mají platy první kategorie, protože takový stát má veliké zisky z podnikání a obchodu, chudý stát má malé zisky, a tak jsou zde lidi i chudí. Bohatý je ten, kdo amatérsky nechybuje, a to platí jak pro stát, tak i pro obchodníky a podnikatele, ten kdo amatérsky chybuje, ten je chudý, a tak je jeho život zde pekelným očistcem.
Vše je o vztahu, pokud sloužíte chudému zaměstnavateli, tak budete mít i malý plat, bohatý zaměstnavatel je ale zase náročný na lidi co zaměstnává, a tak nezaměstná chybné lidi, jinak to ale funguje u státních zaměstnanců, zde jde o zločineckou organizaci, a tak zde je dobře zaplaceno mnoho chybných lidí, a následkem je to, že máte plat páté kategorie.
Čím více lidi pracují pro lakomý stát, tím více stát zvyšuje lidem daně, a snižuje lidem důchody, a jinou sociální pomoc. Je třeba zmenšit velikost státu na polovinu, a tím se ušetří mnoho peněz, zkuste ale jako politik přijít s tím, že zmenšíte počet státních zaměstnanců na polovinu, a snížíte státním zaměstnancům platy, tuční kapři si nevypustí státní rybník a každá veliká ryba zde smrdí od pyšné hlavy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem