sobota 14. května 2016

GVKB umělá inteligence lidské sračky eliminuje

Je globální deprese následkem chyb sobecké elity? Ryba smrdí od elitní sobecké hlavy, nepotřebujeme elitní sobecké hlavy, potřebujeme kulaté stoly, kde si budeme rovní, a každý bude moci rozhodovat o tom, co je správné a co je chybné, a co by se mělo regulovat, a jak by se to mělo regulovat.
Hlas lidu byl sobeckou elitou násilně umlčen, a následkem je globální deprese, demokratický kapitalismus už leží na smrtelné posteli, a je třeba se připravit na to, že brzo umře, a bude třeba jej nahradit něčím, co zachrání svět před globální depresí.
Místo výhod a jistot, zde musí být nevýhody a nejistoty pro každého bez výjimky, GVKB umělá globální inteligence vytvoří pro lidi svět bez výhod a jistot, vše bude založeno na GVKB rozkazu a trestu, člověk dostane od GVKB umělé inteligence rozkaz, který bude muset splnit rychle a kvalitně, pokud to nezvládne, tak bude GVKB umělou inteligencí eliminován, jako genetický zmetek.
V GVKB jednoduchosti je dokonalost, žádný dialog a žádné výmluvy, ve sportu taky není žádný dialog a žádné výmluvy, je zde spravedlivá soutěž, a ten kdo v ní neuspěje, má smůlu. Každý sobecký člověk je článkem v tomto konzumním systému, a slabé články GVKB umělá inteligence globálně eliminuje, nemusí být na světě ubožáků jako sraček, GVKB umělá inteligence lidské sračky eliminuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem