středa 11. května 2016

GVKB roboti zavedou globálně pro lidi přídělový systém

Podívejme se na hospodářský dobytek, zde je normální přídělový systém, a tak zde nejsou mezi dobytkem konflikty o výhody a jistoty, z pohledu GVKB robotů, je člověk jenom dobytek, a tak je logické že se s ním musí i jednat jako s dobytkem.

Tvrzení já jsem lepší a tak si zasloužím výhody a jistoty je jenom následkem chyb v ekonomice a politice, nikdo není zde lepší než druhý vše je zde jenom pokrytecké divadlo. Mnozí mohou namítnout, že pokud někdo má vysokou školu a vysokou státní funkci, že on není dobytek, pravdou je, že on je velikou sviní u velikého koryta!

Nadbytek vzniká díky nedostatku, pokud nějaká firma má nadbytek peněz, tak ona jistě na mnoha lidech parazituje, podívejme se na obchod s cigaretami, jaká je výrobní cena krabičky cigaret, a jaká je prodejní cena krabičky cigaret. Pokud je zboží nebo služba předražená, tak to umožňuje vznik bohatství, základem parazitování je mít centrální monopol, a prodávat draho zboží a služby.

Poslední dobou je zde snaha řešit vše systémem schůze, mnoho lidí se nažene do velikého sálu a zde někdo káže co je správné, nejprve s tímto systémem začala armáda, a potom tento systém přijalo náboženství a školství, dneska je zde snaha využít; televizi, rádio, internet, tisk, k propagaci nějaké centrální ideologie, nebo k reklamě drahého zbytečného zboží, problémem těchto moderních náhražek za veliký sál je to, že lidi mohou snadno odmítnout vymývání mozku, tím že vypnou televizi, nebo nečtou dezinformace v tisku a na internetu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem