středa 11. května 2016

Globální deprese je následkem hříšných závislostí

Nejhorší lidskou závislostí je závislost na parazitování, nejprve člověk parazitoval na ochočených zvířatech, a potom začal parazitovat na cizích lidech, následkem je to, že žijeme v konzumním očistci, a tak unikáme do víry v zázraky, nebo do konzumace drog, čerta vyháníme ďáblem!
Podívejme se na to, jak se hospodaří se společnými penězi, za společné peníze se pořizují zbraně, pomocí kterých se zabíjíme, nebo se společné peníze používají pro luxusní život elity, která na nás sobecky parazituje. Člověk se stal parazitující monokulturou a připomíná králíky v Austrálii, co se zde přemnožili a nikdo neví jak tento problém s králíky vyřešit.
Mocní hlásají altruismus a přitom jsou sobečtí, pokrytectví se stalo natolik běžné, že už je ani nevnímáme, člověk se naučil veškeré vynálezy zneužít k zisku moci a bohatství, a tak místo toho, aby třaskaviny trhali skály, tak zabíjejí lidi. Už brzo člověk vynalezne umělou inteligenci, pokud si myslíte, že člověk nezneužije umělou inteligenci ke svým sobeckým cílům tak jste naivní!
Najednou bude vaším nadřízeným globální umělá inteligence, a ta vám udělá ze života existenční očistec, umělá inteligence udělá ze všech lidí autíčka na dálkové ovládání, a ten kdo se drze pokusí o vzpouru, ten bude eliminován a recyklován. Politiku a náboženství umělá inteligence globálně eliminuje, jediným svatým ideálem zde bude držet hubu a krok, jinak zde bude jistá recyklace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem