neděle 22. května 2016

Geniální řešení ekonomické emigrace

Je třeba zakázat pohyb lidí daleko od domova, pokud se člověk narodí v nějaké vesnici nebo nějakém městě tak tam bude i po celý život existovat, a nebude nikdy nikam už cestovat, protože s cizinci, jsou všude jenom problémy. Ten kdo se vzdálí daleko od domova a nebude mít k tomu povolení od GVKB systému, ten bude eliminován.
Každé místo má svoje problémy a nikoho nezajímají cizí problémy, pokud se někde válčí, tak musí se každý smířit s hrdinskou smrtí. Doba emigrace ubožáků ze zaostalých míst, do míst, která jsou moderní musí konečně skončit, každý dostane na krk GVKB obojek a pokud on opustí svoje město nebo vesnici, tak dostane od GVKB obojku elektrické šoky, které člověka ochromí, a obojek přivolá vojáky, co zbabělého člověka eliminují.
Jestliže se v nějaké zaostalé vesnici modlí nazí ubožáci k nějaké svaté soše, je to jenom jejich soukromá věc, klidně může mít každé město na světě svoje náboženství, ale nebude už možné nějak násilím nutit jinému městu, toto zaostalé náboženství.
Takto se zabrání přenášení nemocí a problémů do světa, po silnicích se bude pohybovat jenom zboží a to v nákladních autech bez řidiče, pokud někdo bude chtít vědět, jak to vypadá jinde, tak může použít internet a zde si najde fotky a filmy. Takto se budou moci zrušit armády, protože ani voják nebude smět opustit město nebo vesnici, pokud se město přelidní a bude zde hlad, je to problém tohoto města, a město si musí přelidnění samo vyřešit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem