pátek 13. května 2016

Emigrovat do Kanady?

Nevybírejte podle národů, ale podle měst, každé město na světě má jinou kulturu a ekonomiku! Nekoukejte jenom na mzdy, podívejte si i na ceny za; bydlení, dopravu, zdravotnictví, školství, elektroniku, auta, benzín, léky, atd. nejlepším ukazatelem je, kolik úspor mají lidi ve kterém městě na svých bankovních kontech, a v jakých domech lidi bydlí. Většinou platí úměrnost o tom, že čím menší je někde celoroční teplota, tím lépe si tam lidi žijí, protože ubožáci v zimě zmrznou, nebo zemřou hlady.

Problém nastává s jazyky, nemá se cenu učit jazyk, který není světový, takže nejlepší město je Vancouver v Kanadě, teplota je zde jako v Praze, zimy zde jsou mírné díky oceánu, který dokáže teploty vyrovnat, nabídka zboží a služeb je zde veliká, díky velikému přístavu, a veliký přístav poskytuje i jistou možnost zaměstnání. Výhodou je zde čistý vzduch, a překrásná příroda, taky je zde veliký cestovní ruch, který poskytuje mnoho zaměstnání, na Čechy se zde nikdo nedívá zle, nejsme pro místní obyvatele problémem.

Velikým problémem je překonání byrokratických překážek, v současnosti se Kanada tvrdě brání přílivu nekvalitních přistěhovalců, a ty zde nemají šanci uspět a 80% žádostí je takto zamítnuto, základem je mít vysokou školu, a praxi v nějaké specializaci, o kterou je v Kanadě veliký zájem.

Pokud jste jenom vyučení, nebo máte jenom maturitu, tak vaše naděje na to, že v Kanadě jako emigrant uspějete, jsou velmi malé 10%, kvalitní znalost angličtiny je zde samozřejmostí. V Kanadě nevítají jako v EU lidi s tmavou pletí co nemají vysokoškolské vzdělání, mají zde dostatek lidí s tmavou pletí z jižních států v Americe z doby, kdy zde nebyla ještě zavedená opatření, která bránila veliké ekonomické emigraci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem