sobota 28. května 2016

Dětství mládí dospělost stáří

Vše je jako u automatické pračky, každá část života je doba jednoho pracího programu, a na konci je naše smrt, protože je zde konečně čisté prádlo a životní špína byla eliminována.
Tou životní špínou jsou chyby v nás a okolo nás, teprve když je z nás prach a popel tak se stáváme bezchybnými a o mrtvých sobeckých parazitech, se proto hovoří už jenom dobře, protože pokud o nich budeme hovořit zle, tak z toho už nic hodnotného mít nebudeme.
Pokud slyšíme o; sektě, náboženství, politice, reklamě, učení, atd. jde zde jenom o prací prášky, které se snaží eliminovat naše chyby, a nakonec nás stejně zabijí. To co do úst vchází, nasytí tělo, to co z úst vychází, zabíjí cizí duši, ten druhý nám konkuruje, a tak je zde nenávist a lež, dobrota ke konkurenci je přeci zde jenom žebrota.
Vše zde už bylo mnohokráte řečeno mnoha způsoby, za vším je naše sobecké toužení po tom, se mít lépe než druzí, následkem toužení je zde deprese u; náboženství, politiky, ekonomiky, psychiky, rodiny, školství, umění, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem