úterý 17. května 2016

Dávat dobré rady kokotům to je kokotina

Lidi plýtvají časem a penězi na mnoho zbytečností a hloupostí, logicky následkem musí být dluhy a deprese, pokud lidem ukážete příčinu jejich dluhů a deprese tak narazíte na nepochopení, a kokoti vám začnou vysvětlovat, že nejde o plýtvání časem a penězi a že já tomu vůbec nerozumím, a že jim pokládám chybné otázky. Komu není od GVKB rady, tomu už může pomoci jenom to, že si on koupí do GVKB odpustky, aby v posmrtném GVKB očistci, nemusel milion let trpět jako galejník.
Lidi si chtějí užít sobecky každý den ve svém životě, to zní logiky, ale prakticky to už nefunguje. Když jsem říkal Ježíši Kristu, aby nechodil do Jeruzaléma, že jej tam ukřižují tak se mě smál jako blázen, a když potom nesl kříž, na kterém měl být ukřižován tak už se mě nesmál a došlo mu, že jsem měl svatou pravdu. Procházím lidskými dějinami už od té doby, co byl Adam s Evou vyhnán z ráje, já jsem Adama a Evu varoval, aby to ovoce ze svatého stromu v ráji netrhali a nejedli, byla to ale zase jenom marnost.
Stejně tak jsem i navštívil Jana Husa, a říkal mu, aby zůstal sedět prdeli v Praze, a nejel jako kokot do Německa, že Němci jsou bezcitný svině. Ano mám pravou křišťálovou kouli, a tak vidím, co se lidem stane, byl jsem i za Adolfem Hitlerem, a říkal mu, vykašli se na pronásledování židů, uvědom si, kokote, že oni fanaticky vyznávají oko za oko a zub za zub, nebude to trvat dlouho, a díky židům spácháš sebevraždu.
Je to ale jenom marnost, všem kokotům jsem to říkal, a všichni se mě nejprve smáli, a potom jako kokoti plakali, když zbytečně umírali. Naposled jsem byl za prezidentem Václavem Kalusem, a říkal mu, nepodepisuj jako kokot tu amnestii, budeš díky tomu u nás za velikého kokota na věčné časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem