neděle 15. května 2016

Co je základem spokojeného života?

Základem spokojeného života je být bezstarostným dítětem, podívejte se na děti, jak si bezstarostně hrají, a je jim jedno co se děje v jejich sobecké společnosti a v sobeckém světě, dítě vnímá jenom tento den, nezajímá se o to, co bylo a co bude. S příchodem dospělosti přicházejí starosti o; zaměstnání, podnikání, obchod, rodinu, byt, dům, auto, zvířata, rostliny, věci, pořádek, kontrolu, atd.
Starosti mají na svědomí to, že jsme nespokojení, a tím jsme i často agresivní ke svému okolí, a někdy jsme agresivní i k sobě. Když přijdete za lékařem, a začnete hovořit o tom, že máme mnoho starostí, a z toho máte nemoci, lékař reaguje tak že vám dá léky na uklidnění, lékař se nezajímá o to, jak vám pomoci s vašimi starostmi. Na koho se tady je možné obrátit, aby vám on správně pomohl s vašimi starostmi?
Nikdo na světě vám nepomůže, protože každý je na tom stejně, a každý má dost svých starostí, každý vám jenom řekne vše je zde obchod, já ti s něčím pomohu, ale ty mě tu pomoc musíš dobře zaplatit. Nemít starosti to je luxus, který si mohou dopřát jenom velmi bohatí lidé, statistika zjistila to, že i velmi bohatí lidé mají starosti, a tak nejsou spokojení. Starosti jsou následkem chyb, čím více je chyb v nás a okolo nás tím více máme starostí, snažit se o to, aby v nás a okolo nás nebyli chyby je marné, chyby jsou jako stín, před kterým nelze utéci.
Bezchybný člověk v bezchybné společnosti, to je pro lidi nedosažitelný ideál! Politika a ekonomika zkrachovala, protože slibuje po volbách a reformách bezchybnou společnost, mnohem chytřeji na to šlo náboženství, které slibuje po smrti bezchybnou existenci v ráji, pokud si koupíte odpustky, nebo pokud nejste hříšník. Náboženství poznalo, že za života zde byl a bude vždy jenom konzumní očistec, způsobený tím že hříšní ubožáci mají existenční starosti, za života je vše jenom marnost a honba za iluzemi, vše je zde jenom dočasná iluze.
Každý den když se probudíte, vybíháte na závod o zisk, a večer uleháte unavení, najednou zjistíte, že jste staří a nemocní, život vám rychle utekl, při tom vašem existenčním závodu, a teď nevíte co dál, a většinou konzumujete drogy, nebo prášky na deprese. Najdou se i psychopati co rozpoutají světovou válku, ve které zemře sto miliónů lidí, a když válku prohrají, tak zbaběle spáchají sebevraždu.
Násilí je vždy snadno k dosažení, minulost naší lidské kultury je plná násilí, je to tak snadné, když veliká armáda napadne malý bezbranný stát, který se nijak nemůže veliké moderní armádě bránit, je to tak snadné hodit na veliká města atomové bomby, nebo postavit veliké plynové komory, a zde povraždit miliony civilistů bez soudu.
Je to tak snadné dát lidem malé platy, a na podnikatele uvrhnout veliké daně, a veliké poplatky, práce za malé mzdy, se zde stala pro hříšníky, jistým existenčním trestem! Aby se mělo 1% elitních lidí zde dobře, tak se musí mít 99% lidí zle, ryba smrdí do sobecké hlavy, a kapři si nevypustí rybník kde se mají dobře, dokud zde budou existovat veliké daně, do té doby zde bude všude blbá nálada.
Proto jsem přišel s tím, že nabízím lidem po smrti ráj, kdy za jeden rok v GVKB ráji, se platí jenom 1 Kč, levněji už to skutečně už nejde, nemohu vám zajistit život bez starostí za života, tak vám jej zajistím po vaší smrti, pokud si koupíte moje GVKB odpustky, kdo si nekoupí GVKB odpustky, skončí po smrti na milion let v očistci jako galejník, a pozná co je to dokonalé GVKB pekelné utrpení.
Vše je zde nejisté, a jenom smrt je na 100% pro každého jistá, moudrý je ten, kdo investuje do pobytu v posmrtném ráji, každý papež skončil v GVKB očistci a prožívá zde milion let pekelné utrpení, v očistci potkáte všechny svaté celebrity ze všech náboženství a sekt, třeba bude na galéře vedle vás sedět dokonce i Ježíš Kristus, který si bohužel nekoupil GVKB odpustky, komu není od GVKB rady tomu, už není ani v očistci pomoci!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem