středa 25. května 2016

Chyby jsou příčinou každé deprese

Je třeba si uvědomit následky našeho myšlení a konání, pokud myslíme a jednáme jako zvířata, nemůžeme se divit tomu, že nám to ostatní oplatí, vše co světu dáváme, to i nazpět dostáváme. Podívejme se na fanatismus u jedinců a organizací, minulost naší kultury je plná fanatismu a následkem bylo mnoho fyzického a psychického násilí.
Neustále budujeme ploty a opevnění, abychom byli v bezpečí před fyzickým a psychickým násilím, ten druhý je nám pekelným očistcem, protože jsme si mnoho vzdálení. Civilizace nám přinesla výhody a jistoty bohužel následkem bylo přelidnění a degenerace, takto jsme byli vyhnání z přírodního ráje do konzumní civilizace, kde existuje armáda a daně.
Poslední dobou se rozmohla ubohá filosofie, to co nelze snadno rychle vyřešit, to neřeš, a zbaběle od problémů uteč, následkem je kultura zbabělých ubožáků, co jsou pyšní a lakomí. Máš deprese tak si zapal cigaretu, nebo si vezmi prášky na deprese.
Nehledej zde marně a naivně někoho, kdo najde příčiny tvojí deprese, a ty příčiny správně odstraní. Chyby jsou příčinou každé deprese, lidi co mají vysokou školu, dělají začátečnické chyby, a snaží se tyto chyby chytře ukrývat, a veřejně říkají, že oni za nic nemohou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují