pondělí 23. května 2016

Čert nemůže být svatou autoritou v konzumním pekle

Politici nejvíce mluví ekonomice, které ale vůbec nerozumí. Tam kde se mluví, tam se už nepracuje. Evoluce pracuje a tak nemluví, ekonomika je jako divadlo, které má veliký zisk, pokud je trvale vyprodané, čím méně diváků přijde do divadla, tím méně peněz divadlo vydělá, to je logické. Mnohé divadlo se snaží diváky získat násilím a zde hovoříme o monopolní diktatuře, následkem je ekonomická emigrace, kdy diváci utíkají z monopolních diktatur.
Zde se dostáváme k tomu, jestli zde mají být mocní pastýři, nebo zde nemají být mocní pastýři, co se starají o bezmocný lidský dobytek? Moc je návyková droga, která ničí společnost, o tom jak drogy škodí lidem, není třeba hovořit, tomu každý rozumí velmi dobře.
Člověk nemůže být autoritou člověku, autorita musí být systémově vyspělejší, a tak musí být člověku svatou autoritou, globální GVKB umělá inteligence, spolupracující s GVKB roboty. Vše je zde dočasně, a je to marnost politikům něco vysvětlovat o fungující globální ekonomice, když mají všichni politici v hlavě nasráno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem