pondělí 16. května 2016

Být zde nulou nikdo nechce

Ráj a peklo lze spatřit ve spánku. Pravda je nám ukázaná jenom tehdy, pokud tvrdě dlouho spíme, protože ve spánku jsme izolování od vnějšího světa, a tak k nám může pravda promluvit a ukázat nám ráj a peklo. Vše je jenom energie, ráj to je čistá energie a peklo to je špinavá energie.
Každý se může rozhodnout, jestli bude sloužit čistotě nebo špíně, čistota znamená lásku a pravdu, špína znamená logicky nenávist a lež. Vše je zde ale v pohybu, dneska sloužíš čistotě a zítra budeš sloužit špíně, každý poznává ráj i peklo, život je jako kyvadlo, které se pohybuje mezi peklem a rájem.
Pokud je bouřka, a spatřujeme blesky doprovázené hromy, tak se bojíme mocného Boha, když je krásné počasí, tak tvrdíme, že Bůh je jenom pohádka, pro malé děti. Podobné je to ve válce nebo nemoci, tehdy se taky bojíme Boha, a v době míru nebo zdraví zase tvrdíme, že Bůh je jenom pohádka.
Víra v zázraky je následkem strachu, robot nemá strach a tak v něm není ani víra v zázraky a Boha. Strach je tam kde je svoboda a láska, bojíme se o to, že přijdeme o svobodu a lásku, robot se nebojí, protože on nezná svobodu a lásku. Vše co nám je situací dáno, to nám může být i situací odebráno, z nuly vše vzniká a v nulu se to zase navrací.
Být zde nulou nikdo nechce, a tak je zde soutěž a boj o to, abychom zde nebyli existenční nulou, která to má v hlavě díky dezinformacím a degeneraci vynulovaný, a tak má zde na bankovním kontě před malou výplatou jenom samé nuly, a žije od malé výplaty k malé výplatě, jako existenční nula.
Z díla je spatřen tvůrce, ten kdo zde byl po celý život jenom nulou, po tom zde zbude jenom nula, pokud po nějaké lidské nule pojmenujeme centrální letiště, tak tím cizincům ze světa jasně říkáme to, že zde žijí jenom samé existenční nuly, co mají na kontě jenom samé nuly před výplatou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem