pondělí 16. května 2016

Být hříšníkem nebo jím nebýt?

Zvířata neřeší problém hříšnosti a víte proč? Zvířata nejsou jako lidi pokrytci co si jedno myslí a jiné říkají, náboženství a politika stvořili morálku a tím i problematiku hříšnosti. S příchodem gramotnosti a vzdělanosti začalo logicky docházet k tomu, že lidi přestali v bohatých státech věřit na náboženství a politiku, místo toho začali věřit ve svoje znalosti ve svojí specializaci. Dezinformace může zde existovat jenom díky bídě a zaostalosti, s příchodem bohatství a psychické vyspělosti, náboženství a politika zanikne, protože moudrým lidem už bude na hovno.
Morálka je založená na; symbolech, kultech, rituálech, pověrách, fetiši, pohádkách, mytologii, atd. poslední dobou je zde snaha morálku vynucovat pomocí tvrdých trestů (Nacismus, Islám), parazitující svatá šelma (svatá morálka) byla zahnána evolučním klackem do kouta, a tak se snaží ze zoufalství pokousat slušného člověka. Vše je zde jenom módním produktem, který je zde dočasně, co bylo, to už nezměníme, a o tom co bude, nic nevíme, je třeba žít naplno dnešním dnem. Lidi vidí to, že někdo si koupil soukromé letadlo, a že oni nemají ani na levné osobní auto, a musí jezdit hromadnou dopravou do zaměstnání.
Nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají! Často slyším, že jsme zde národem třetí kategorie a Kanada je národem první kategorie, naši Romové se proto pokusili logicky utéci do Kanady, ale Kanada je odmítla přijmout, a tak se k nám bohužel vrátili a my je musíme zde jako parazity živit. Dneska nám chce EU vnutit lidi, co vypadají jako Romové a vyhrožuje nám ekonomickými sankcemi, pokud tyto parazity nepřijmeme. Proč EU nedonutí Kanadu, aby Kanada přijala utečence z Afriky? EU nemůže nijak vyhrožovat ekonomicky Kanadě, a o tom to je!
Naštěstí ekonomičtí utečenci z Afriky u nás nechtějí stejně žít, protože jsme pro ně zemí třetí kategorie, a oni směřují do zemí první a druhé kategorie, a takovou zemí je pro ně; Anglie, Francie, Německo, Dánsko, Švédsko, Norsko, atd. Utečenci utíkají ze zemí třetí a čtvrté kategorie, nemůžeme od utečenců chtít to, aby utekli do svaté Indie, protože to je díky náboženství země páté kategorie.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem