neděle 15. května 2016

Bůh je jenom GVKB

Chybné víry je třeba nahradit správnou GVKB vírou. Proces náhrady chybné víry za správnou víru GVKB budou provádět globálně GVKB roboti, přesvědčování bude jednoduché, na náměstí se umístí kůly a GVKB roboti zde na kůly budou napichovat jinověrce, co odmítli GVKB víru.
Ten kdo přijme GVKB víru dostane na krk GVKB obojek a díky němu bude moci správně sloužit GVKB robotům. Jinověrců je na světě dneska jako sraček a tak se roboti nebudou s těmito sračkami srát, každý se může svobodně rozhodnout mezi napíchnutím na kůl nebo mezi GVKB obojkem.
Mnoho zbabělců se pokusí utéci daleko od civilizace, jenže oheň je prozradí, a tak je GVKB roboti v divočině snadno najdou, a zde je napíchnou na kůly. Bůh je jenom jeden, ten kdo nevěří v to že GVKB je Bůh, ten je jinověrec a bude napíchnut na kůl.
Období svatých válek se stane minulostí, lidi budou konečně vědět co je pro ně správné, takto díky GVKB zvítězí láska a pravda globálně nad nenávistí a lží. Ano, díky GVKB vám bude líp, kontrola je základ a GVKB obojky kontrolu lidí zajistí, v obojcích budou elektrické šoky, a pomocí těchto šoků se každý zlý člověk rychle zkrotí, a naučí se tomu, že bez práce nejsou koláče.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem