čtvrtek 19. května 2016

Ano, bude líp, pokud zde nebude otroctví

Existenční prioritou jsou výhody, pokud jsme trvale v nevýhodné situaci, přicházejí složité problémy, které mohou způsobit nemoci a smrt. Základní existenční výhodou je svoboda fyzická a psychická, aby zde malá elitní skupina lidí měla nadbytek, musí zde mít veliká skupina lidí nedostatek, lidově řečeno, ryba smrdí od sobecké hlavy.
Parazitování je pro elitu drogou na které je elita závislá, plynové nacistické komory, kde bylo násilně zavražděno mnoho miliónů existenčních ubožáků, jasně ukázali lidem to, že pro elitu je existenční ubožák, jenom ubohý konzumní dobytek, s nulovou ekonomickou hodnotou.
Někdy ovšem dochází i k tomu že je; sultán, faraon, císař, král, šlechtic, prezident, ministr, diplomat, atd. násilně zavražděn nebo otráven, tam kde je pyšnost a lakomost, tam je i konzumní očistec, ve kterém je místo pravdy a lásky, jenom lež a nenávist.
Máme tu chybu v konzumním Matrixu, a je třeba tu chybu najít a opravit, aby mohl konzumní Matrix fungovat bezchybně. Tou chybou v konzumním Matrixu je otroctví, svobodu nemůže nic zde nahradit, pokud divoké zvíře zbavíme svobody, tak pro divoké zvíře ztratí život logiku a smysl.
Ano, bude líp, pokud zde nebude otroctví, které z lidí dělá existenční ubožáky, tam kde je mnoho svobody, tam se i lidem žije lépe. Svoboda znamená možnost volby z mnoha možností, otroctví znamená nemožnost volby z mnoha možností, otrocký systém dělá z lidí ubožáky, co mají deprese, a tak konzumují drogy nebo věří na svaté pohádky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem