středa 25. května 2016

Absolvování vysoké školy s červeným diplomem

Model školství byl po mnoho století asi tento, bohatý student se vydal do velikého města, aby se tam naučil, to o co se prioritně zajímal. Jenže s digitálními systémy je ta potíž, že množství změn je za rok větší, než tomu bylo dříve za jednu generaci! Vysoké školy v současné centrální podobě, vůbec nemůžou stačit tomuto vysokému digitálnímu tempu ve změnách!
Je už potřeba celoživotní vzdělávání, o kterém se mediálně už dlouho všude mluví, ale pro které tu vůbec není nastavený žádný školský systém. Výsledkem je, že praktické dovednosti, které specialista ve své práci potřebuje, se učí teprve s příchodem do zaměstnání nebo podnikání, a pak pořád dokola, až do svojí psychické smrti! Vysoké centrální školy, jsou už nefungujícím systémem! Tituly jsou už jenom ubohým symbolem, s nulovou hodnotou!
Očima zaměstnavatele nic moc neznamená ten tvůj titul, tvoje drahé značkové oblečení, a sluníčkový falešný úsměv na tváři, nic moc neznamená ani absolvování vysoké školy s červeným diplomem. Z díla se pozná tvůrce, slova mohou klamat, dílo klamat nemůže, jde o to být originálem a nebýt kopií s nulovou hodnotou.
Podívejme se na elitu, co zde globálně všemu pyšně vládne, jsou to jenom kopie s nulovou hodnotou, je to tak snadné kopírovat to co považujeme za hodnoty, a tak se chlubit cizími hodnotami, lhář zde honí lháře a zloděj zde honí zloděje, o tom studium na vysoké škole je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem