pátek 8. dubna 2016

Zadarmo pracuje jenom blázen

Každá žumpa se po určité době musí vyprázdnit, a to vyprázdnění žumpy, to jsou naše pokrytecké ideologie. Podívejme se na to proč bylo náboženství nahrazeno politikou, náboženství dělalo z lidí idioty a to se lidem nelíbilo, v současnosti je možné ve volbách vyměnit staré lháře za nové lháře, voliči si před volbami naivně myslí to, že jim noví politici nebudou lhát, ale po volbách jim brzo dojde, že šlo jenom o mediální divadlo, ve kterém si čerti, hrály na anděly.
Nemůže nikdo chtít od parazita, aby když má on konečně příležitost k parazitování, se on vzdal této příležitosti k parazitování, v tom je problém lidí, co zde mají výhody a jistoty! Nemůže slepý vést slepé, ti co vedou druhé jsou slepí k potřebám těch co vedou, příčinou je to že mají výhody a jistoty.
Pokud by vedení druhých bylo bez výhod a jistot, tak by se do vedení druhých, nikdo už nehrnul, je to jako by zde byl sportovní závod, a vítěz by za vítězství nic nezískal, nikoho by nezajímalo, kdo ten závod vůbec vyhrál. Vše je zde o stimulaci, ona je tím co vytváří konflikty a války, tam kde není stimulace, tam nejsou ani konflikty a války!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem