neděle 10. dubna 2016

V digitální civilizaci se už nechodí do školy

Je třeba začít škrtat zbytečné náklady, chození do školy je zbytečný veliký ekonomický náklad, protože škola nás neumí optimálně připravit na život v konzumní složité realitě. Teorie se nikdo nenají lidi potřebují praxi která jim přináší zisk hodnot, násilí rychle vyřeší každý složitý problém, pokud mě někdo sobecky ekonomicky škodí, tak jej zabiju a je problém vyřešen, tak to zde všude funguje už po miliony let.
Proč se draho zabíjet ve válce, když se můžeme zabíjet i bez války, zdegenerovaných lidí je všude už jako much, a zabíjet mouchy je normální. Nepotřebujeme staré ubožáky, co nás budou zde zastupovat, a rozhodovat chybně o nás bez nás, daně jsou ekonomickou chybou, protože umožňují parazitům snadné parazitování, tam kde nejsou veliké daně, a veliké poplatky a pokuty, tam není ani možné parazitování.
Dobrota je žebrota, moderní člověk to je už jenom slepice v klecovém odchovu, pomocí salámové techniky nám byla po mnoho století nenápadně ořezávána svoboda, až se z nás stali jenom ubohé slepice, v klecovém odchovu. Ubohost současné kultury jasně ukazuje Facebook, zde se ukazuje to že školy udělali z lidí ubožáky. Četli jste diplomovou práci kterou napsal ekonom Václav Klaus?
Pochopitelně že jste jí nečetli, protože na internetu není a nebude! Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. dr. h. c. mult. studoval v letech 1958–1963 ekonomiku zahraničního obchodu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Představte si, že by si voliči mohli vybírat politiky, podle jejich diplomových prací, co jsou na internetu zveřejněné, z díla je spatřen tvůrce. V digitální civilizaci se už nechodí do školy, protože je zde globální virtuální realita, ve které se každý všemu naučí i bez hloupých učitelů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem