úterý 5. dubna 2016

Toužení po výhodách a jistotách

Jsi evoluční zmetek, a tak budeš ekologicky recyklován, vše je zde dočasně, protože evoluční řeka je jako lavina, před kterou nic neuteče, a vše bude recyklováno. Toužení po výhodách a jistotách, je zdrojem tvého soužení, všude je veliká nabídka zázraků, a tím je zde i tvoje toužení, uvěřit tomu že nějaký; prášek na depresi od lékaře, cigarety a slivovice, politika, sekta, náboženství, filosofie, kouč, Facebook, Linkedin, Twitter, Lidé, Líbím se ti, Zpovědnice, Odpovědi, atd. učiní zázrak a tvoje sobecké toužení, bude konečně uspokojené.
To vše jsou jenom sítě, do kterých chytří pavouci, chytají hloupé mouchy, podívej se na to statisticky a poznáš objektivní pravdu, každých 50 let se počet lidí na světě zdvojnásobí! Více lidí má více sobeckých nároků to je logické, v naší malé republice na jeden čtvereční kilometr půdy kde roste potrava pro lidi, (obilí, brambory, cibule) připadne dneska 500 lidí, to znamená nedostatek půdy pro život, a tím musíme půdu chemicky upravovat, a tato chemie je potom v našem jídle, znečištěné ovzduší, se taky projeví v našem jídle.
Led, který v létě neroztaje ve vysokých horách, nebo na pólu, nám ukazuje míru globálního znečištění, ale tyto ekologické statistiky nejsou mediálně populární. Všude je dneska jenom reklama, a mnoho dezinformací, peníze mocným a bohatým lidem nesmrdí! Většina lidí si zbaběle řekne, takový je život, z hovna nikdo bič neuplete, vždy zde byli ti, co poroučeli, a ti co je museli otrocky poslouchat.
Jenže najednou je zde všude veliká nezaměstnanost, a exekutoři z tebe udělají bezdomovce, tehdy se najednou psychicky probudíš, ale to už je pozdě, komu není rady, tomu není pomoci. Představ si že se začne zavádět u nás všude nejmodernější věda a technologie, najednou polovina lidí v naší republice dostane výpověď, protože je nahradí moderní věda a technologie, ten kdo nemá pro zaměstnavatele velikou hodnotu, bude mít smůlu, a stane se z něj bezdomovec.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem