sobota 2. dubna 2016

Švejk je pro nás mesiášem

Proč je zde snaha o to, abychom se od sebe nelišili ve svém sobeckém myšlení na to, co je správné a co je chybné, a věřili sobeckým autoritám, jako by byli autority neomylné. Příčinou je armáda, v jednotě je síla armády, velitel nemůže diskutovat, on potřebuje jenom dávat rozkazy, a ovládat vojáky, jako by to byli jenom roboti bez mozku. Mnozí namítnou že nejsou vojáky, a že je zde demokracie a emancipace, jenže žádná demokracie a emancipace zde ve skutečnosti objektivně není, tam kde existují daně, tam se z lidí stali konzumní vojáci, co musí poslouchat na slovo své mocné velitele.
Neustále je zde snaha pomocí slov manipulovat a přeprogramovat vojákům jejich myšlení tak, aby oni bojovali bez odmlouvání za svoje velitele. Podívejme se na upálení reformátora Jana Husa, on drze odmlouval jako reformátor autoritám a tak byl upálen, reformy musí jít z vrchu dolů, a nemohou jít zespoda nahoru. Prý je Praha statisticky městem ve kterém je největší ateismus na světě, tak tomu není, Praha má svoje vlastní nábožensví, Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, tyto myšlenky jsou pro obyvatele Prahy svatým písmem a Švejk je pro nás mesiášem.
Je třeba prohlásit konečně Prahu za centrum veškerého nového nábožensví, ten kdo nepřijme víru ve Švejka, ten bude recyklován na potravinové granule, lidí je na světe už jako much a není problém z nich udělat potravinové granule, náš ministr ekonomiky má veliké zkušenosti s výrobou potravin, díky tomu že vlastní veliké čapí hnízdo. Představme si jak v Africe zazvoní u dveří lidi z Prahy, a budou chtít vyznavače Islámu poučit o víře ve Švejka, a přesvědčit jej, aby z chybného Islámu přestoupil s celou rodinou na správnou víru ve Švejka. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem