sobota 2. dubna 2016

Svatá cena

Neustále se udělují ceny za všechno možné, a tak mě napadlo, že by zde mohla být i svatá cena, tuto cenu by zde dostal ten, kdo je už svatý nejméně 1000 let, čas je nejlepším soudcem, který umí spravedlivě poznat, co je lidem opravdu svaté, a co zde bylo jenom pokrytecké divadlo na svatost.
Mnozí hříšníci mohou namítnout že doma 1000 let je moc dlouhá, a že by se měla zkrátit na 10 let. To co je mám zde svaté 10 let, to je jenom ubohé módní konzumní zboží, které vytvořili módní řemeslníci, aby tak z toho měli výhody a jistoty, podívejme se na veliké slunce kolem kterého se točí malá země, slunce je nám lidem svaté už milion let, a jistě nám bude i svaté další milion let, z díla je spatřen tvůrce.
Svatý člověk je obrazně jako slunce, on dává, aniž očekává, že za svoje dary něco nazpět od obdarovaných dostane. Ten kdo pracuje za výhody a jistoty, nebo za peníze, ten je zde hříšníkem, a tak on nemůže logicky dostat za 1000 let svatou cenu.
Je věru těžké, nalézt v konzumním světě, někoho kdo za svojí práci nechce peníze, nebo výhody a jistoty, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na Boha, nebo na anděly. Svatý člověk souloží jenom na veřejnosti, a nestydí se za to, znáte osobně nějakého člověka, který bude souložit jenom na veřejnosti, a nebude se za to stydět?
Jsme sobecká zvířata co mají svoje zvířecí pudy, v okamžiku kdy jsme se začali stydět za to, že jsme sobecká zvířata, se z nás stali hříšní pokrytci, co si hrají na to, co zde ve skutečnosti vůbec nejsou! Každé svaté náboženství stojí na svatých symbolech, pokud z náboženství eliminujeme pečlivě všechny svaté symboly, tak každé náboženství logicky zabijeme!
Bůh a Satan je klasický náboženský symbol, bez těchto svatých symbolů odměny a trestu, nemůže svatá morálka už fungovat a tím zanikají svaté; kasty, třídy, kategorie, atd. náboženství je o tom jak přeprogramovat věřícím lidem myšlení, pomocí svatých dezinformací, a udělat z pokorných pracujících lidí, otroky pyšné elity, která už nemusí zde vůbec pracovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem