středa 13. dubna 2016

Stvořitel se pozná ze svého díla

Pokud zde není božské dílo, tak zde nemůže ani být bůh, který je stvořitelem božského díla. Božské dílo nejsou rozhodně populární slova, to je jenom ubohé pokrytecké divadlo s nulovou hodnotou, mesiáš Ježíš Kristus je jenom herec, s nulovou hodnotou pro moudré věřící. Skutečnou hodnotu nalézáme v tom, co nám přináší výhody a jistoty, díky kterým se zde máme lépe než konkurenti.
Takovou výhodou je lidová moudrost, ověřená lidovými zkušenosti, mnohdy jedna krátká lidová myšlenka, vydá za velikou svatou knihu plnou dezinformací. Takovou lidovou myšlenkou je třeba lidová moudrost, ten kdo pro společnost poctivě nepracuje, ať taky ze společného nejí! Proč bychom měli vysokými daněmi a vysokými poplatky, podporovat staré lenochy a staré podvodníky, dobrota k parazitům je přeci žebrota, podívejme se do přírody, zde nejsou žádné sociální podpory, pro lenochy a podvodníky!
Život je evoluční experiment, a to co zde neuspěje, to je evolucí eliminováno! Každá konzumní lidská společnost je jako hospodářství, jsou zde správní a chybní hospodáři, z ekonomiky ve společnosti, poznáme, jestli vládnou lidem správní nebo chybní političtí nebo ekonomičtí hospodáři. Nepotřebujeme investovat do velikého množství drahých starých státních zaměstnanců, co mají k dispozici; imunitu, poradce, ochránce, drahé domy, drahé věci, výhody, jistoty, atd.
Potřebujeme investovat tam, kde se nám brzo investice vrátí s velikým jistým ziskem, je třeba skončit s obdobím, ve kterém se všude zhasnulo, aby se všude mohlo ve velkém ze společného krást, a nakradené miliony potom ukrývat v daňových rájích.
Ryba smrdí od hlavy, co má zde výhody a jistoty, nadbytek vzniká díky nedostatku, spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se milionáři a mafiáni, vzdali všech peněz a veškerého vlastnictví, o tom je kapitalistický svět, ve kterém se mocní paraziti mají ekonomicky božsky, a bezmocní hostitelé, žijí k ekonomickému očistci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem