středa 13. dubna 2016

Profesionální pokrytectví

Peníze nesmrdí, to je klasika, díky které vám musí dojít to, že konzumní civilizace má základy v profesionálním pokrytectví, je to tak snadné, přepadnout cizí území, zde ukrást vše co má nějakou hodnotu, na koloniální dobyté území se umístí potom pyšný mocný výběrčí vysokých daní, který z lidí dělá otroky dluhů.
Proč poctivě pracovat, když je mnohem snadnější na druhých parazitovat, a dělat z druhých otroky dluhů, a otoky zákonů a regulací. Sledujme globálně tok peněz, odkud kam se pohybují, a dojde vám, že mocní zde sobecky parazitují na bezmocných, a pokud se bezmocní dluhovému otroctví vzbouří, tak je zde; policie, soudy, armáda, byrokracie, atd.
Všichni dneska mají dluhy, a kdo je zde tím kdo půjčuje peníze na úroky? Ti co zde mají velikou moc, půjčují těm, co jsou bezmocní, vše je zde jenom divadlo, ve kterém jde o to, aby mocní zde hráli hlavní role a ubožáci drželi hubu a krok, divadelní hry se evolučně mění, mění se i herci a diváci, rituály a principy se po mnoho století ale nemění!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem