pátek 8. dubna 2016

Proč se lidi nesnaží o to, aby zde bylo lépe?

Nestává se z člověka robot, když mnoho let dělá pořád jenom to samé? Občas se každý setká s lidmi, co mnoho let dělají pořád jenom to samé, komunikace s těmito lidmi je neřešitelným problémem, protože oni říkají pořád automaticky jenom to samé, jako by už nebyli ani živými lidmi, ale byli už jenom naprogramovanými roboty na baterky.
Starého psa už novým kouskům nikdo nenaučí, život by měl být pružný a lidi by neměli dělat jako roboti pořád to samé, podívejme se třeba na elitu, která odmítá přijmout evoluční novinky, a tím blokuje ekonomiku a dělá z lidí ubožáky. Proč pořád třeba lidi používají papírové a kovové peníze, není to ubohý zaostalý anachronismus, nebylo by lepší místo peněz, zavést jenom globální bodování, tak jako je tomu ve škole.
Ten kdo by měl dobré bodování, ten by se zde měl existenčně lépe, než ten kdo by zde měl špatné bodování, nebyla by zde už možnost vytunelovat sobecky ekonomiku, nebo brát veliké úplatky jako politik, nebo byrokrat. Nepotřebovali bychom už; politiky, byrokraty, vojáky, policajty, soudy, vězení, atd.
Ten kdo by dostal v bodování nejhorší známky ten by skončil v plynové komoře, a v krematoriu by z něj udělali prach a popel, lidí co se zde vůbec nijak nesnaží o to, aby zde bylo ekonomicky a sociálně lépe, je dneska na světě jako much, a je třeba se optimálně vypořádat s globální degenerací a přelidněním.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem