středa 6. dubna 2016

Proč plýtváme penězi na ubožáky

Proč se staráme o to, z čeho nic nemáme? Podívejme se třeba na to, že se dobře staráme o mnoho lidí, ze kterých nic nemáme, nebo se staráme o mnoho domů a věcí ze kterých nic nemáme, takto plýtváme logicky časem a penězi následkem je to že nemáme čas a peníze, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest!
Ten člověk je na tom zle tak se o něj postaráme, i když z toho nic nemáme, proč se v přírodě nikdo nepostará o zvíře, které je na tom zle? Za naším chybným myšlením, je naše sobecké mluvení, podívejme se na veliké kulty, které jsou nám svaté z hlediska sobeckého mluvení, všechny kulty jsou pokrytecké, hlásají, aby lid byl pokorný a bezmocný, ti co to hlásají, jsou ale pyšní a mocní!
Vždy zde byla mocenská pyramida, kde na vrcholu byl pro elitu ráj, a dole byl pekelný očistec, pro spodinu, se kterou se zachází jako s galejníky. Daně vznikli tak, že vojáci pravidelně přepadali cizí území, a brali si zde vše, co mělo pro ně nějakou hodnotu, potom vznikla dohoda o tom, že cizí území bude pravidelně platit daně, aby už nedocházelo k zabíjení lidí, co chtěli chránit hodnoty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem