středa 6. dubna 2016

Proč paraziti ukrývají zisky v daňových rájích?

Ježíš chtěl od dospělých, aby byli jako děti, to je jako chtít od vola, aby měl telata. Můžeme chtít jenom to co je reálně možné realizovat, vše je ohraničeno, a nemůže to tak vymezené hranice překročit. Prioritou je být v životě nad problémy, není to snadné, ale jiná možnost zde není.
Život je jenom o problémech, a o tom jestli jsme existenčně a psychicky nad problémy, nebo jsme pod problémy a topíme se. Každý veliký učitel lidí, se snažil lidem pomoci v tom, aby byli nad problémy, ale lidi mu nerozuměli, lidi když se topí v problémech, očekávají automaticky, že jim někdo musí pomoci.
Tak to ale zde nefunguje, jak si to každý udělá takové to zde i má, v současnosti je problémem veliká ekonomická emigrace kdy se ze zaostalých společností snaží lidé utéci do společností, co nejsou zaostalé, to ale logicky musí vést k tomu, že se vyspělé společnosti začínají bránit, a mají snahu emigranty vracet nazpět do míst, kde se topí v existenčních problémech.
Lékem na zaostalou společnost je decentralizace, každé město a každá vesnice potřebuje být samostatným celkem se svými zákony a svými penězi, z malé hromady je obtížné totiž krást, a okamžitě se pozná, když je zde někdo lhářem a zlodějem.
Další výhodou je to že je mnohem snadnější prosadit potřebné změny v jednom městě, než v jednom národě. Nepotřebujeme nadnárodní korporace, které zisky ukrývají v daňových rájích, potřebujeme optimálně decentralizovaný svět, ve kterém láska a pravda konečně zvítězí nad lží a nenávistí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem