Proč lidi věří na čerty a anděly?

Lidi mají velikou fantazii díky snům a iluzím, z lidské fantasie se evolučně zrodila víra v čerty a anděly, když jsme neměli k dispozici objektivní pravdu, tak jsme použili naše subjektivní pravdy, které ale byly bohužel svatou lží. Ten kdo chce něco získat nepoctivě, ten lže a krade, tím se do psychického pekla logicky hrabe!
Lhaní se stalo pro lidi drogou, a tak začalo vznikat mnoho; pověr, mytologie, kultů, fetišů, šamanů, kouzelníků, koučů, celebrit, pohádek, sekt, církví, politických stran, reklamních agentur, atd. Následkem jsou mezi lháři a podvodníky konflikty a války, taky je zde i ekonomická emigrace, kdy hříšníci utíkají zbaběle z ekonomického pekla do ekonomického ráje, a ráj většinou staví proto vysoké ploty hlídané vojáky, aby se do něj nemohli hříšníci dostat.
Podívejme se na pohádku o mesiáši, který se jmenoval Ježíš Kristus a který byl na konci pohádky ukřižován, ale on po ukřižování vstal z hrobu, v pohádkách je vše možné, jsou to pohádky! Proč ale věřící lidi nechtějí uznat to, že mesiáš Ježíš Kristus, je vymyšlená pohádková postava, kterou vymysleli studenti filosofie v Římě, pro veliké moderní divadlo, s názvem Koloseum, aby se mohli bohatí diváci, zde dobře bavit, a smát se pyšným židům, co pořád silně věří na příchod svatého mesiáše, který je spasí před všemi problémy.
Pokud se lež dlouho opakuje, tak se může lež i stát pravdou, mistrem ve lhaní jsou mocné diktatury, ten kdo drze vystoupí proti mocné svaté diktatuře, ten skončí většinou jako mučedník, a je veřejně popraven pro výstrahu těm, co by jej chtěli následovat! Minulost naší konzumní kultury byla vždy psána krví ubožáků, co byli krutě mučeni a potupně zavraždění, nadbytek mocných je přeci postaven na nedostatku u bezmocných.