pátek 8. dubna 2016

Proč je život plný problémů?

Vše je zde evoluční experiment a často se tak něco nepovede, tím vznikají problémy v nás a okolo nás, vše se dneska dělá většinou jenom kolektivně, a spolupráce je v kolektivech veliký problém, protože je každý jinak systémem naprogramovaný. Všude je konflikt zájmů, zájmem mocných je manipulace s bezmocnými, a zájmem bezmocných je dostat hodně peněz za manipulaci, kterou provádějí s nimi mocní.
Většinou vyhrávají konflikt mocní, a tak vznikají centralizované diktatury, ve kterých ten, kdo jako voják nedrží hubu a krok, ten jistě skončí ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici, disciplína je v centralizované diktatuře prioritou. Není zde nikde; feudalismus, socialismus, kapitalismus, komunismus, nacismus, islamismus, atd. je zde všude jenom byrokratický centralismus, v centru je pro elitu konzumní ráj, a daleko od centra je konzumní očistec.
Svět nemohou změnit k lepšímu politici ani byrokrati, svět mohou k lepšímu změnit jenom hodnotné vynálezy, podívejme se třeba na internet, internet je něco jako vynález knihtisku, levné knihy umožnili lidem přístup k informacím, a tím začala mizet zaostalost. Jde jenom o to propojit internet s konzumní realitou tak, aby se on stal pevnou součástí konzumní reality, a nebyl už neřešitelný problém přes internet komunikovat s pyšnou elitou, která je v centu konzumní civilizace.
Nebude to trvat dlouho a bude zde i umělá inteligence, tím dojde k mnoha změnám, už nebudeme potřebovat, aby nám vládli inteligentní lidé, ale bude nám globálně vládnout jenom GVKB umělá inteligence z jednoho globálního centra, tím se celá naše konzumní kultura restartuje od základů, ze všech lidí se stanou takto levná autíčka na dálkové ovládání.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem