čtvrtek 14. dubna 2016

Proč je za vším svatá lež?

Proč pracovat když je možné parazitovat na těch, co pracují, za vznikem svatých kurvítek je snaha o parazitování, peníze přeci elitě nesmrdí, proč nevytvořit díky svatým kurvítkům dokonalý konzumní očistec, díky kterému se bude mít svatá elita dobře.
Vždy se společnost rozdělovala na otrokáře a otroky, otrokáři vymýšlejí skrytá svatá kuvítka, aby tím zkurvili otrokům jejich život. Podívejme se na bydlení, jak bydlí otrokáři, a jak bydlí otroci, otrokáři mají drahé veliké paláce, a otroci bydlí na ubytovnách, kde nemají pro sebe žádné soukromí.
Když je zde nadbytek otroků, tak otrokáři vyvolají válku, ve které zemře mnoho otroků, otrokářský systém může díky svatým kurvítkům fungovat dále. Základem celého otrokářského systému jsou svaté lži, pokud někdo drze kritizuje svaté lži, musí počítat jistě s tím, že za to bude tvrdě svatými otrokáři potrestán.
Základem všech svatých lží je pokrytectví, otrokáři hlásají pokoru a altruismus, ale přitom jsou pyšní a sobečtí. Když ptáčky lapají tak jim krásně zpívají, peníze otrokářům nesmrdí, o tom je konzumní civilizace. Klasickým kurvítkem, je tedy zde svatá lež, podívejme se na; pohádky, mytologie, pověry, kulty, sekty, náboženství, politiku, reklamu, televizní zprávy, atd. po celý život jsme v kleci ze svatých lží, a tak z toho máme deprese.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem