sobota 16. dubna 2016

Proč je všude ubožáků jako sraček?

Chybné centrální byrokratické systémy ekonomicky a politicky nefungují! Vše v nás a okolo nás to je systém, a pokud je systém chybný, tak správně nefunguje, to je logické! Některý chybný systém je opravitelný, a jiný chybný systém je neopravitelný, a musí se nahradit novým správným systémem. Prioritním systémem je zde mozek člověka, naše kulturní lidská civilizace existuje díky našemu mozku, zvířata nevytvořili kulturní civilizaci, protože nemají geniální lidský mozek, to je logické. Proč je mozek člověka lepší než mozek zvířat?
Člověk je ve svém principu fanatickým vizionářem, který se snaží svoje fanatické vize násilně realizovat, a je schopný při realizaci svojí vize použít diktaturu plnou násilí a bezcitnosti. Podívejme se na oblíbené internetové vyhledávače, na počátku zde byla fanatická vize, vytvořit optimální systém, který dokáže prohledávat internet, a získané informace nabídne těm, co něco na internetu hledají, takto vznikli vyhledávače a evoluce eliminovala chybné vyhledávače a ponechala nám správné vyhledávače jako je globální Google a národní Seznam.
Podobné to bylo i s operačním systémem Windows od firmy Microsoft, zde taky na počátku byla fanatická vize, vytvoření operačního systému pro osobní počítače, který by byl konzumenty globálně oblíbený, díky jednoduchosti a spolehlivosti. Někde se nám daří fanatické vize uskutečnit a jsme na to pyšní, a jinde se nám to bohužel nedaří, a my většinou ani nevíme kde děláme chybu? Neřeš to, co nelze vyřešit!
Ano, je mnoho fanatických vizí, které nemá smysl řešit, protože je není možné po dobrém ani po zlém vyřešit! Já tento problém s neřešitelnou vizí nazývám, odbočení na slepou kolej! Každý dospělý pracující člověk, se občas bohužel setkává s tím, že existenčně odbočil na slepou kolej, a musí ze slepé koleje pomalu vycouvat, nikdo z lidí není dokonalý a vševědoucí! Idiote neřeš to, co nelze vyřešit! Jaký je v současnosti prioritní globální problém, který mocní idioti už dlouho řeší, a nemohou jej vyřešit?
Tím problémem je globální přelidnění, lidově řečeno, ubožáků je všude už jako sraček! Za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, ale pevniny a oceánů, je zde pořád globálně stejně, nemáme ani možnost využívat jinou blízkou planetu plnou života, jako zdroj existenčních hodnot, jedinou možností je logicky násilně eliminovat globální přelidnění!
Lidí je už na světě jako sraček, největším problémem jsou místa na světě, kde jsou lidi negramotní a chudí, ekonomicky i psychicky, v minulosti zde byli; šelmy, hadi, konflikty, války, epidemie, hladomory, otroctví, atd. to vše dokázalo udržet na uzdě přelidnění, dneska se situace změnila, a zaostalé části světa se stali továrnami na ubožáky, a ubožáci se snaží vycestovat do míst, kde je rozvinutá civilizace, a zde se ekonomicky uplatnit, velikým problémem je pro tyto ubožáky zaostalost, a neznalost cizích jazyků.
Romové jsou v EU klasickou ukázkou toho, jak to dopadne, když se sociální ubožáci z kastovně uzavřené Indie, nastěhují do EU, aby zde mohli získat sociální výhody a sociální jistoty, které by v Indii, díky kastovně uzavřené kultuře nemohli vůbec získat. Ekonomické začlenění zaostalých cizinců do moderní bohaté civilizace, je tedy ekonomická utopie, dobrota k těmto ekonomickým emigrantům, má za následek jenom mnoho problémů.
Řešení přelidnění a degenerace je v globální dani z pití vody, udělají se globálně tabulky, kolik člověk při určité; váze, velikosti, pohlaví, věku, teplotě, atd. spotřebuje na pití za měsíc vody, třeba já ve věku 63 let spotřebuji v Praze odhadem za měsíc na pití asi 100 litrů vody. Za sto litrů vody bych podle tabulek zaplatil 300 dolarů v USA (u nás 7200 Kč) do GVKB centrálního systému, ten kdo vypije za měsíc deset litrů vody, zaplatí logicky jenom 30 dolarů za měsíc.
Ten kdo by nezaplatil za pití vody, by se přemístil do obvodního národního vězení, a zde by nedostal k pití vodu, a zemřel by zde rychle žízní. Mnozí namítnou že statisticky 90% lidí na světě, je na tom tak ekonomicky velmi zle, že nebude mít na to zaplatit každý měsíc vysoký GVKB globální poplatek za pití vody, a skončí tak ve vězení, kde zemře rychle žízní. Vadí ale někomu to, že díky porno stránkám, zemře zbytečně každý den nekonečné množství mužských spermií, protože zde místo přirozeného sexu, jsou jenom ubohé psychické iluze? Neřeš to, co nelze vyřešit!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují