čtvrtek 14. dubna 2016

Proč je všude nadbytek ubožáků?

Vše je zde o konkurenci, na startu závodu je mnoho závodníků a v cíli je první jeden závodník, o tom je to, proč je zde nadbytek ubožáků, co nebyli první v cíli! Jelikož mnoho starých ubožáků ví, že by nebyli první v cíli, tak se snaží konkurenční závody zakázat, a vytvářejí centrální diktaturu, kde už není možná konkurence, jde o ekonomické otroctví! Svoboda znamená konkurenci, a otroctví znamená to, že zde není konkurence!
Jestliže je zde celebritou ubožák, tak příčinou je ekonomické otroctví, a pokud je celebritou ubožák, tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, rodiny, psychiky, atd. Následkem ekonomického otroctví je ekonomická emigrace, kdy otroci utíkají tam kde není ekonomické otroctví.
Mnohokráte zde byli snahy o to, aby zde nebylo ekonomické otroctví, ale všechny snahy selhali. Otrok nechce rovnost mezi otroky, on chce být otrokářem, často se hovoří o mocenské pyramidě, kde na vrcholu je ráj pro otrokáře, a dole je očistec pro otroky, vrchol mocenské pyramidy je velmi malý!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem