pátek 8. dubna 2016

Proč je počítač na hry drahý?

Počítač na hry je drahý díky grafické kartě a drahému procesoru, ostatní součástky počítače už nejsou tak drahé, největším problémem zde bývá výběr grafické karty, čím dražší je grafická karta, tím lépe počítač zvládne náročné hry, bohužel drahé grafické karty, mají i velikou spotřebu elektřiny, a tím se prodražuje provoz počítače, drahý značkový napájecí zdroj může trochu elektřiny i ušetřit.
K některým drahým grafickým kartám dodávají i někteří výrobci jednu hru zadarmo, pro hry je potřebný Windows a drahý monitor, většinou nadšení na hraní drahých her nevydrží dlouho, a potom je drahý počítač využitý už jenom na internet, a tím uživatel zbytečně vyhodil mnoho peněz z okna.
Čas je dneska pro lidi prioritní a plýtvat časem mnoho na hraní her to je chybou, lidi potřebují čas proměnit na peníze a to je možné jenom pomocí podnikání nebo programování. Jedna věc je chtít mít ze svojí práce zisk a druhé věc je najít způsob jak to realizovat ve světě kde je tvrdá konkurence, a jakmile je zde možnost velikého zisku za málo práce, tak je zde tvrdý boj, ve kterém amatéři nemají šanci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem