středa 6. dubna 2016

Proč je člověk v konzumní civilizaci problémem?

Lépe bude, až zde nebudou lidi a místo lidí zde budou roboti, člověk je už evolučně zastaralý model, který se musí recyklovat na granule. Podívejme se na člověka z pohledu vědy a techniky, člověk je v moderní civilizaci problémem.
Je jenom logickým následkem, že zde jsou války, ve kterých se lidi zabíjejí, už po mnoho tisíc let jako dobytek. Kult člověka už nefunguje, z lidí se stali jenom kariérističtí hajzlové, co v druhých spatřují jenom ubohé sračky, které je třeba rychle spláchnout do sraček.
Přichází doba, kdy je síla a inteligence člověka nahrazená silou a inteligencí techniky a technologie, tam kde v minulosti pracovalo sto lidí, tam dneska pracuje jeden člověk! Dalším problémem je; degenerace, přelidnění, znečištění, dezinformace, centralismus, atd. často se hovoří o dominovém efektu, kdy pád jednoho systému může způsobit pád mnoha okolních systémů.
Prioritním problémem je člověk, není zde pyšný a sobecký člověk, nejsou zde ani problémy, vše je zde evolučně dočasně, nic zde není evolučně na věčné časy, a i člověk se musí smířit konečně s tím, že jej zde globálně na věčné časy, nahradí pokorní a altruističtí GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují