středa 6. dubna 2016

Proč je čas našeho života krátký?

Budoucnost to je současnost a současnost to je už minulost. Než mozek zpracuje to, co smysly zaznamenaly, tak už uplyne čas, a tím se z budoucnosti stane současnost, a ze současnosti se stane minulost, vnímáme vše s časovým zpožděním.

Realita je vždy nějaký čas před námi, protože my musíme realitu upravit tak, abychom jí pochopili, a to trvá nějaký čas, který se nám může zdát krátký, ale i za krátký čas, se může mnohé zde změnit. Tak jako to co vnímáme pomocí očí a uší, vnímáme se zpožděním i mnoho našich myšlenek, lidově se tomu říká, že má někdo dlouhé vedení.

Někdo si musí přečíst článek několikráte, než mu správně porozumí, jsou zde vizionáři, co jsou myšlenkami v budoucnosti a jsou zde zabedněnci, co jsou myšlenkami v minulosti, každý tedy existuje v jiném čase a jiném prostoru proto je často komunikace mezi námi složitá.

Co je to vlastně čas? Čas je doba mezi zapnutím a vypnutím systému nebo okruhu, můžeme brát narození jako zapnutí a smrt jako vypnutí systému, a roky co jsme žili to byl čas našeho života, zapnutí bývá většinou větším problémem než vypnutí, protože se něco při zapnutí může snadno pokazit, a tak k zapnutí bohužel nedojde.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují