neděle 10. dubna 2016

Proč dlouhodobé investice nejsou pro politiky zajímavé

Politici myslí ekonomicky krátkodobě, proto je zde globální krize, dlouhodobé investice nejsou pro politiky zajímavé, protože oni si chtějí rychle nahrabat peníze a popularitu. Politika je jako divadlo, ve kterém se musí neustále vše měnit, aby diváci chodili do divadla, jedinou možností je zakázat konečně globálně politiku a náboženství.
O investicích zde bude rozhodovat jenom GVKB umělá globální inteligence, půjde o veliké státní investice, ale i o investice průměrného člověka. Budete si chtít třeba koupit byt nebo auto, a umělá inteligence rozhodne o tom jaká investice je pro vás optimální, a jestli je vůbec nutné investovat do bytu nebo auta.
Umělá investice vás nebude omezovat v drobných nákupech jako je rozhodnutí jestli si koupíte čaj nebo kafe v obchodě, abych to nějak převedl do řeči ekonomických čísel, když si budete chtít koupit věc nebo službu v hodnotě větší než 1000 Kč, tak už o tom bude za vás rozhodovat umělá globální inteligence.
Lidi dělají při investování často chyby, a proto zde musí být umělá inteligence, která za ně rozhodne, zkorumpovaní politici by chtěli třeba schválit dlouhý tunel pro osobní auta, v hlavním městě, a umělá inteligence jim to zarazí, s tím že se nebude tunelovat státní ekonomika a místo tunelu se postaví v hlavním městě moderní továrna na GVKB roboty s umělou inteligencí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem