čtvrtek 14. dubna 2016

Potřebujeme kurvítka?

Lidi dělají chyby, paradoxem je, že pokud by zde bylo vše dokonalé, tak by se vše existenčně zhroutilo, dokonalost znamená to, že se už nic nemůže nijak změnit. Dokonalé je třeba to, že se naše země otáčí okolo slunce po miliony let pořád stejně, my musíme tuto realitu přijmout takovou jaká je, dokonalost nezměníš po dobrém ani po zlém!
Změnit je možné jenom to, co není dokonalé, pokud se pořád mění; civilizace, kultura, lidi, příroda, věda, technika, církev, politika, ekonomika, morálka, spravedlnost, zákony, normy, předpisy, móda, umění, mapy, učebnice, operační systémy, atd. tak příčinou je to, že jde o něco co je nedokonalé, jsou změny k lepšímu, a jsou změny k horšímu.
Koupíte si osobní auto a brzo zjistíte, že v tom osobním autě jsou záměrně namontovaná kurvítka, výrobci osobních aut potřebují, aby si zákazníci kupovali pořád nová osobní auta, a tak dávají do aut záměrně kurvítka, subjektivně si myslím, že nejvíce kurvítek, lze nalézt v osobním autě. Podívejme se nejprve na to, proč karoserie u auta rezaví?
Auto je vyrobeno z levného ocelového plechu a ocel rychle rezaví, proč osobní auto není vyrobeno z polykarbonátu a laminátu? Podívejte se na to, jak se vyrábějí kvalitně letadla a raketoplány, letecký průmysl si nemůže dovolit, dávat do letadel a raketoplánů záměrně kurvítka! Takže, když se nám chce udělat něco kvalitně, tak to najednou jde i bez kurvítek, ryba smrdí od sobecké hlavy, která se snaží sobecky lhát a krást!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem