čtvrtek 7. dubna 2016

Platí se dobře za to že jsi špičkový profesionál

Jde o to si udělat optimální průzkum a vyhodnotit co by mohlo být ziskové, všude kde je možné realizovat zisk, tam je i tvrdá konkurence, a začátečníci zde nemají žádnou šanci. Platí se dobře jenom za to, že něco profesionálně umíš, ovšem naučit se něco složitého, to vyžaduje inteligenci a mnoho času, většina podnikání je dneska kolektivní, nalézt podnikání, které není kolektivní, to je veliká náhoda. Často dochází ke snaze o monopol a centralizaci, následkem je to, že ekonomika a sociální systém přestane fungovat díky vyčerpání zdrojů.
Kapitál má zde ten kdo parazituje, a dluhy má ten kdo nechá na sobě parazitovat, podívejme se na utrácení peněz u korporací a milionářů, nadbytek je zde možný díky nedostatku, jde o nastavení systému, pokud se místo nových strojů kupují nové zbraně tak následkem musí být ekonomická krize.
Jde o to, aby vše zde řídila jenom GVKB umělá inteligence, lidi zde budou jenom na to, aby drželi hubu a krok, ten kdo nebude držet hubu, a krok ten bude recyklován na GVKB granule, konečně zde takto zvítězí GVKB láska a GVKB pravda nad nenávistí a lží, političtí psychopati už nebudou zde mít výhody a jistoty jako doposud, a naučí se konečně tomu, že bez profesionální práce, nejsou zde pro nikoho sladké koláče.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem