Prohledat tento blog

pondělí 11. dubna 2016

Peníze celebritám nesmrdí

Profesionální zloději, vašeho drahého času? Vše je zde dočasně, na věčné časy zde jsou jenom změny! Profesionální zloději vašeho drahého času se snaží násilně změnit něco sobecky tak, aby tím pro sebe získali drahý čas cizích lidí. Programátor by nazval profesionální zloděje času, záměrně vytvořenou chybou v programu, je to obrazně jako by někdo mohl krást peníze z vašeho bankovního účtu tak, že si toho nevšimnete ani za deset let.
Parazity lze odhalit nejlépe s utrácení peněz za luxus, je těžké mít v trezoru zlato a žít jako ubožák, začne to nenápadně tím, že si parazit koupí drahé osobní auto, potom si parazit koupí drahý dům, skončí to většinou koupí drahého velikého soukromého letadla. Mnozí si hlídají jenom peníze, a nehlídají si svůj drahý čas, jenže peníze to je čas druhých lidí, hodnoty vznikají jenom z času druhých lidí!
Každá teorie je nudná a nestravitelná, podívejme se do existenční reality, je zde veliký sál a diváci si zde přišli poslechnout nějakou celebritu (zpěvák, hudebník, profesor, politik, guru, kouč, umělec, ekonom, programátor, lékař, spisovatel, atd.), a zaplatili za to veliké vstupné. Celebrita vyměnila svůj hodnotný čas, za peníze od diváků ve velikém sále, diváci mohou být s obchodem spokojení, nebo jsou nespokojení, a stejně tak i celebrita, může být s obchodem spokojená, nebo je nespokojená.
Vše je zde jenom o klasických kupeckých váhách, kde je na jedné straně hodnotný čas, a na druhé straně je zisk, to je princip konzumní civilizace! Obchody fungují tak, že rizikové obchody v konkurenčním prostředí mohou přinést veliké zisky, nebo i veliké ztráty, monopolní obchody jsou bez rizika, jenže přinášejí minimální zisky, po omezenou dobu, protože každý monopol systémově degeneruje, a tím sám sebe ekonomicky eliminuje.
V životě jde jenom o to, jestli budete na jevišti jako celebrita, nebo jestli budete v hledišti, jako naivní ubožák, který zaplatil veliké vstupné. Peníze celebritám nesmrdí, to je klíč k pochopení konzumní civilizace, pokud chcete vystoupit na jeviště, a mít za jedno vaše vystoupení zisk jeden milion korun, musíte být velikou celebritou, která naláká mnoho hodnotných diváků do hlediště.
Všimněme si toho, že je minimum žen, co se stalo celebritami, proč tomu tak je? Příčinou jsou tvrdé drogy, drogy eliminují u celebrit charakter, a promění celebrity v inteligentní roboty, co na jevišti pracují jako dokonalí roboti. Dneska bohužel drogy pronikly i do sportu, a mnoha sportovcům drogy způsobili velikou ostudu, problémem chemických drog je začarovaný kruh ze závislostí, ze kterého už nelze uniknout, a tak většinou veliké celebrity končí v psychiatrické nemocnici, nebo spáchají v depresi sebevraždu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji