sobota 9. dubna 2016

Nová lákavá nabídka, které konzumenti neodolají

Všimli jste si toho, že je už mnohé na dálkové ovládání? Ve snaze si ulehčit život se snažíme mnohé dálkově ovládat, nejspíše prvním dálkovým ovládáním byla naše lidská řeč, pomocí které jsme mohli druhé lidi na dálku ovládat, s příchodem elektřiny, vzniklo mnoho systémů, které se dálkově ovládají, i obyčejný výtah je systém, který dálkově ovládáme.
Už jenom schází poslední konzumní digitální inovace a to, vytvořit konečně dálkové globální ovládání všech lidí, kdy bude globální umělá inteligence z USA, na dálku ovládat všechny lidi na světě, jako by lidi byli už jenom obrazně malým autíčkem na dálkové ovládání. Nebude už potřeba mít; doklady, peníze, mobilní telefon, tablet, klíče, auto, atd. vše bude jenom na dálkové globální ovládání.
Mnozí namítnou, že s tím nebudou lidi souhlasit a pokud s tím nebudou lidi souhlasit, tak se to ani nemůže přeci zavést, z dálky to tak vypadá, jenže může být použita salámová technika, kdy se bude pomalu a nenápadně ubírat lidem svoboda a jistoty, a tak se lidi ani nebudou nijak bránit tomu, že se z nich stali jenom autíčka na dálkové globální ovládání.
Velikou stimulací na počátku bude to, že globální dálkové ovládání nabídne globálně všem lidem jisté dobré zaměstnání, to je tak lákavá nabídka, které lidi neodolají, v době kdy je zde veliká nezaměstnanost a veliká nejistota, podobnou nabídku nabízejí na začátku všechny nové diktatury, a potom to jistě končí tím, že se z lidí udělají otroci sociální diktatury.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem