pátek 15. dubna 2016

Nesplatitelné dluhy je třeba konečně splatit

Je to stejné jako s rodinou, rodina potřebuje byt, aby měla kde bydlet, tak si na byt vezme od banky půjčku, kterou mnoho let splácí. Když rodina nemůže byt splácet tak o byt přijde, co když ale stát nemůže splácet svoje dluhy? Banky nemohou ze státu udělat bezdomovce, protože tím by banky zkracovali, co se tedy stane? Stane se to, že je měnová reforma, nebo inflace, takže je okraden pracující člověk, který žije ve státě, a on se tomu nemůže bránit, stát může beztrestně; vraždit, lhát, krást, vydírat, zradit, podvádět, atd. co je dovoleno státu, to je zakázáno občanům!
Podívejme se na Nacismus, který začal nabírat na síle, díky znehodnocení peněz pomocí veliké inflace. Banky jsou tedy propojené se státem, i když vytvářejí mediální divadlo, že se státem, který má veliké dluhy, nejsou ekonomicky propojené! Pracující člověk je vždy jenom obětní ekonomický beránek, který je při každé krizi ekonomicky obětován, aby byli zachovány výhody a jistoty, mocným a bohatým lidem, co zde mají svoje paláce, a v nich mnoho sluhů, takže ryba jako vždy smrdí od sobecké hlavy.
Podívejme se na krytí peněz zlatem, v současnosti už na světě není žádná měna, která by byla ještě krytá zlatem, co znamená nekrytá měna? Nekrytá měna znamená to, že si obrazně rodina půjčí peníze na drahou dovolenou, ale tato rodina nic nemá jako záruku, a tak když tu dovolenou bance nezaplatí, tak banka nemůže rodině nic vzít, a tím banka zkrachuje, a my potom hovoříme o globální ekonomické krizi, lidově řečeno, po nás potopa!
Proč rodina jela na drahou dovolenou, když na to neměla peníze, proč stát nakupuje zbytečný luxus, a platí mnoho státních zbytečných drahých zaměstnanců? Problémem je to že globálně selhala kontrola ekonomiky, v přírodě když nemá ryba potravu, tak dlouho hladoví, ale pokud stát nemá peníze, tak si je od banky půjčí! Je třeba svěřit kontrolu ekonomiky umělé globální inteligenci, ona začne tvrdě ořezávat státům jejich zbytečné náklady na kost, a tak zmizí najednou všechny státní dluhy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem